sign

BALIK

19 Şubat-20 Mart
Elementi: SuNiteliği: DeğişkenGezegeni: Jüpiter ve NeptünRengi: Mavi, yeşil, sarıTaşı: Ay Taşı, AmetistGünü: PerşembeTarzı: Dans etmek, romantik buluşmalar, gülmek ve ağlamak, sahilde yürümek, uzun şiirsel konuşmalar, yüksek hayal gücüBedende temsil ettiği bölge: Ayak ve ayak parmaklarıAnlaştığı burçlar: Akrep, YengeçAnlaşamadığı burçlar: İkizler, Yay, BaşakOlumlu yönleri: Şefkatli, sanatsal, sezgisel, yumuşak, bilge, müzikalOlumsuz yönleri: Korku, aşırı güven, üzücü, gerçeklikten kaçma arzusu, mağdur olabilir

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Balık kadını gizemli ve şehvetlidir. Hayalleri canlıdır ve bir insanın anlaması kolay olmayan derin anlamları vardır. Yaratıcıdır ve yaratıcılıklarını olumlu yönde kanalize etmesi gerekir. İnsan doğasına ve çevresindeki dünyaya derin bir içgörüsü vardır ve bu nedenle sezgilerime gördüklerinden ve duyduklarından daha fazla güvenir.

Sahne sanatları, yazı veya diğer yaratıcı arayışlar için eğilimlidir. Balık kadını sevilmeye ve korunmaya ihtiyaç duyar ve ihmal edildiğini hissettiğinde incinebilir. Çok hassastır, onunla etkileşime girerken çok dikkatli olmak gerekir.

Duygusal ve şefkatli doğası erkekleri kolayca kendine çeker. İçinde kötü bir öfke yatar ama ona iyi davrandığınız sürece, yüzeye çıkmayacaktır. Balık kadınını üzerseniz, sizi sonsuza dek bırakabilir.

Duygusal olarak sevdiği kişiye bağımlı olma eğilimindedir. Duygularına karşılık gelmezse, çok üzülebilir ve acı çekmeye başlayabilir.

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık erkeğinin güçlü olan 6. Hissi, genellikle karar vermesini kolaylaştırır. Dış görünüşten ziyade insanların gerçekte nasıl olduğunu bilmek ister.

Dikkatli, nazik, şefkatli, duygusal ve başkalarının duygularına duyarlı olan bu erkekler ilham verici ve etkileyicidir. Balık erkeği seyahat etmeyi, insanların etrafında olmayı, sayısız konu hakkında sohbet etmeyi ve deneyimlerini benzer düşünen insanlarla paylaşmayı sever.

Kısıtlamalar ve rutinler, en sevmediği şeylerdir. Hırslı ve çalışkandır ve tembellikten kurtulmayı öğrenmeleri şartıyla hayatta en iyisini elde edebilir.

Duyarlılığı, alçakgönüllüğü ve romantik doğası kadınlar için onu çok hoş kılmaktadır. Duyarlılık gücü, aynı zamanda zayıflığıdır. İhtiyaç duyduğunda bile sade ve basit bir “hayır” diyemez. Bu, zaman zaman başını belaya sokabilir.