sign

OĞLAK

22 Aralık-19 Ocak
Elementi: ToprakNiteliği: KardinalGezegeni: SatürnRengi: Siyah, çivit mavisiTaşı: Mavi Safir, AtemisGünü: CumartesiTarzı: Belirgin çene, güçlü dişler, gözlere bakma, aile ile birlikte kaliteli zaman geçirme, büyük ölçekli bir projede takıntılı bir şekilde çalışmaBedende temsil ettiği bölge: Dizler ve eklemlerAnlaştığı burçlar: Boğa, BaşakAnlaşamadığı burçlar: Koç, TeraziOlumlu yönleri: Sadık, düşünceli, çalışkan, sadık, dürüst, korkusuzOlumsuz yönleri: Karamsar, umutsuz, affetmez soğuk, maddeci

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oğlak burcu kadını basit, hedef odaklıdır. Fantezilerden uzak durmaz, ama bir yola baş koyduğunda kararlılıkla gider.. Hem yerli hem de profesyonel işleri kolayca yönetmeyi başarır. Adil ve güçlü bir adalet anlayışına sahiptir, saygı duyar ve talep eder. Güvenli bir gelecek oluşturmak için herkesin eşit fırsatlara sahip olması gerektiğine inanır.

Oğlak burcu kadını derin düşünür, mantığını kullanır ve herhangi bir şeye karar vermeden önce her şeyin artı eksi noktalarını keşfeder. Sadece heyecan uğruna asla itici kararlar almaz.

Aile değerleri ile çok ilgilenirler, arkadaşlar ayrıca yaşamlarında önemli bir rol oynamaktadır. Oldukça geniş bir sosyal çevreye sahip olmasına rağmen, aynı dalga boyunda olduğu seçkin birkaç kişiyi tercih ederler.

Kaynaklı ve kararlı Oğlak kadını, dürüst eleştiriler için teşekkür eder. Olumsuz tarafı, başarısızlıklarla karşı karşıya kalırsa karamsarlığa ve depresyona girme eğilimindedir. Oğlak burcu kadınının duygusal güçlerini pozitif kullanması gerekir.

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlak, doğası gereği muhafazakardır ve kurallara göre oynamayı tercih eder. Duygusal ve finansal güvencelerine karşı çok koruyucudur. Onlara yaklaşırken güvenilirliğinizi kanıtlamak için çok çaba sarf etmeniz gerekecek.

Oğlak’ın biraz soğuk, ayrık ve duygusal olarak uzak olduğunu hissedebilirsiniz. Açılması, aşkını ifade etmesi ve deneyimlerini paylaşması uzun zaman alır. Samimiyetinize güvenmesi için ona yeterince neden vermelisiniz.

Kendini çok dikkatli korudukları için, insanlar duygusal olarak bağlantı kurmakta zorlanırlar. Canayakındır ve insanlara karışmayı çok sever ama onun parti insanı olmasını bekleyemezsiniz.

Oğlak erkeğini, gösterişli bir şekilde davranırken asla bulamazsınız. Cömert ve bilgedir; mantıksal düşüncesi ve hayata dair basit bakış açısıyla hayranlık uyandırır. İlişkileri çok ciddiye alır, kaliteye inanır ve yüzeysel değildir. Zekayı, bütünlüğü ve karakteri her şeyden daha çok tercih eder.