sign

TERAZİ

23 Eylül-22 Ekim
Elementi: HavaNiteliği: KardinalGezegeni: VenüsRengi: PembeTaşı: Safir, Pembe kuvarsGünü: CumaTarzı: Uyum, nezaket, başkalarıyla paylaşma, açık havada zaman geçirme, modern parçalar ve moda takibiBedende temsil ettiği bölge: Böbrekler, bel, yumurtalıklarAnlaştığı burçlar: İkizler, KovaAnlaşamadığı burçlar: Oğlak, BaşakOlumlu yönleri: Düşünceli, tarafsız, zarif, mütevazı, ikna edici, şefkatli, neşeli, sempatik, cömert, dokunaklı, dengeli.Olumsuz yönleri: Kararsız, aşırı, umursamaz, aceleci, uzaklık, kin

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yedinci burçta doğan Terazi kadınının tutkulu özellikleri ve hoş kişilikleri vardır. Bununla birlikte, ikili bir yapıya sahiptir. Büyüleyici, zarif ve çekici Terazi kadını, zayıf yanlarının yanı sıra güçlü yanlarının farkındadır. Bu akıllı ve kibar Terazi kadın, birçok zor durumu kolayca çözüme kavuşturabilir.

Terazi kadını, lüksle ve konforla çevrili olmayı sever ve çok flört etme eğilimindedir, ancak flörtleri oldukça zararsızdır. Bir ilişkide aradığı şey güvendir. Sorumlulukları paylaşmaya inanır, partnerine her zaman saygı duyar.

Tartışmalardan kesinlikle kaçınır ve başkalarının duymak istediğini söylerler. Terazi kadınının bazen karar almakta zorlandığını görmek çok rahatsız edici olabilir, çünkü tüm artıları ve eksileri düşündükten sonra bile, son dakikada kararını değiştirmeye meyillidir. Çok öngörülemez olabilir.

Terazi kadını esnek ve uzlaşmacıdır ve farklı fikirleri dikkatlice dinler. Dengeli olsa da, bazen öfkelenebilir ancak kısa sürede her zamanki gibi çekici ve olgun benliklerine geri döner. Arkadaşlarını korur ve yanlış yolda giderse acı gerçeği söylemekten kaçınmaz. Ancak, tatlı ve hoş bir şekilde söyler, böylece kendilerini kötü hissetmez.

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Terazi erkeği çok romantik ve çekicidir, çoğunlukla tanıştığı insanlar üzerinde çok olumlu bir ilk izlenim yaratır.

Terazi burcu erkeği sevgi dolu ve şefkatlidir. Aynı zamanda iyi huylu ve enerjiktir ve insanlar onu şefkatle hatırlar. Terazi erkeği derin bir sadakat ve adalet duygusuna sahiptir. Bu nedenle, sık sık etrafındaki insanlara yardım eli uzatır.

Terazi erkeği tartışmalara girmekten nefret eder ve nadiren herhangi bir şeyden şikayetçi olur. Bu yüzden memnun etmek oldukça kolaydır. Ancak, insanların duymak istedikleri şeyleri söylemeyi tercih ettiği için görüşlerini her zaman gerçekten ifade etmeyebilir.

Onu belirli bir görüş hakkında ikna etmek zordur. Terazi burcu erkeği dost canlısı ve çekici olduğu için atmosferi hafifletebilir ve insanların depresyonlarını aşmalarına yardımcı olabilir. Başarısızlığın üstesinden kolayca gelmek için olağanüstü yetenekleri vardır.