sign

YAY

22 Kasım-21 Aralık
Elementi: AteşNiteliği: DeğişkenGezegeni: JüpiterRengi: TurkuazTaşı: Safir, Mavi TopazGünü: PerşembeTarzı: Olumlu görünüm, açık fikirli ve cömert bir eğilim, özgürlük, seyahat, felsefe, eğlence hayatıBedende temsil ettiği bölge: Uyluk, kalça bölgesiAnlaştığı burçlar: İkizler, KoçAnlaşamadığı burçlar: Başak, Oğlak, BalıkOlumlu yönleri: Samimi, Doğruluk, Adil, Cömert, Felsefi, Güvenilir, Kendine Bağlı, Enerjik, Neşeli, AkıllıOlumsuz yönleri: Övünen, Aşırı Kendine Güvenen, Kazanan, Öngörülemeyen, Künt, Agresif, Esnek, Tutarsız, Sıradan

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay kadını; doğru, idealist ve harika bir mizah anlayışına sahiptir. İkinci elden fikirlere güvenmek yerine, kendi deneyimlerinden bir şeyler öğrenmek ister. Bu yüzden farklı insanlarla tanışmayı, deneyimlerini paylaşmayı ve farklı şeyler denemeyi sever.

Yay kadınının çok meraklı ve felsefi bir zihin eğilimi vardır. Çok hassas değildir, ancak geniş görüşlüdür. Geri bildirim aldığında ciddiye alır ve kendisini geliştirmeye çalışı. Her zaman gerçeği söyler.

Yay kadını, bağımsızlığını asla tehlikeye atmaz. Her zaman yeni projeler başlatmaya hazırdır, böylece örgütsel becerilerini en iyi şekilde kullanmaya başlayabilir.

İşler yolunda gitmezse, her zaman hazır bir alternatif planı vardır. Çok sabırsızdır, bu sabırsızlık bazen çok maliyetli olabilir. Yay kadını ilişkilerinde, güvenilirdir ve sorumluluklarına odaklanacaktır. Ancak, gururlu olabilir.

Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yay erkeği, zor durumlarla karşı karşıya ols bile, yaşam hakkında parlak bir görünüme sahiptir. Yeni bölgeleri keşfetmek ister ve bilgilerini arttırmaya devam eder.

Yay erkeği seyahat etmeyi sever çünkü farklı kültürleri, farklı insanları ve yaşam tarzlarını bilmek ister. Başkalarının almaya cesaret edemediği riskleri almayı sever. Tehlikeli faaliyetlerde sık sık yer almasının, paraya dikkat etmemesinin ve şansını çok fazla zorlamasının nedeni budur.

Son derece dürüsttür ve düşüncelerini olduğu gibi ifade eder. Şeffaflığa büyük değer verir, bu yüzden bazen diğer insanları incitebilir. Büyük vizyonuya daha büyük resme bakar ve çoğu şey hakkında felsefi bir bakış açısına sahiptir. Zekasını test eden zorluklardan zevk alır. Zeki, hırslı ve çok rekabetçidir. Seyahat etmeyi gerektiren işleri sever.

Yay burcu erkeği özgürlük ister. Özgürlüğünün kısıtlanma korkusu, samimi ilişkilere girmesini önler. Ancak dünyayı kendi başına keşfetmekten sıkıldığında, deneyimlerini paylaşmak için bir ortak aramaya ihtiyaç duyabilir.